Հայ մարզիկների ելույթների ժամանակացույցը Ռիոյի Օլիմպիական խաղերում

06.08.2016, 11:39
Ռիո դե Ժանեյրոյում մեկնարկել են 31-րդ Օլիմպիական խաղերը։
Հայ մարզիկների ելույթների ժամանակացույցը Ռիոյի Օլիմպիական խաղերում
ԵՐԵՎԱՆ, 6 օգոստոսի./Նովոստի–Արմենիա/. Ռիո դե Ժանեյրոյում մեկնարկել են 31-րդ Օլիմպիական խաղերը։ Հայաստանն այդ հեղինակավոր ստուգատեսում ներկայացնում են ռեկորդային թվով մարզիկներ՝ 33-ը։

Հայաստանի ազգային օլիմպիական կոմիտեն ներկայացնում է հայ մարզիկների ելույթների նախնական ժամանակացույցը.
06.08.2016

10.00 ձյուդո 60կգ Հովհաննես Դավթյան

10.30 մարմնամարզություն Հարություն Մերդինյան
Արթուր Դավթյան

11.00 բռնցքամարտ 49կգ Արթուր Հովհաննիսյան

17.00
07.08.2016

09.45 մարմնամարզություն Հուրի Գեբեշյան

11.45 բռնցքամարտ 69կգ Վլադիմիր Մարգարյան

17.45
08.08.2016

09.00 հրաձգություն 10մ Հրաչիկ Բաբայան
11.00 բռնցքամարտ 49կգ Արթուր Հովհաննիսյան
17.00
12.00 բռնցքամարտ 69կգ Վլադիմիր Մարգարյան

18.00
10.08.2016

19.00 ծանրամարտ 77կգ Անդրանիկ Կարապետյան
11.00 բռնցքամարտ 49կգ Արթուր Հովհաննիսյան
17.00

12.15,18.15 բռնցքամարտ 64կգ Հովհաննես Բաչկով
11.30 բռնցքամարտ 56կգ Արամ Ավագյան
17.30
15.30 ծանրամարտ 69կգ Նազիկ Ավդալյան

16.00 մարմնամարզություն


11.08.2016

11.00 բռնցքամարտ 56կգ Արամ Ավագյան
12.45 64կգ Հովհաննես Բաչկով
17.45
12.30 բռնցքամարտ 69կգ Վլադիմիր Մարգարյան
18.30
13.00 լող 50մ ազատ ոճ Վահան Մխիթարյան

12.08.2016

12.00 բռնցքամարտ 49կգ Արթուր Հովհաննիսյան
10.00 ծանրամարտ 85կգ Առաքել Միրզոյան
19.00
12.30,15.30 ծանրամարտ 75կգ Սոնա Պողոսյան
13.00 լող 50մ ազատ ոճ Մոնիկա Վասիլյան
21.20 աթլետիկա հեռացատկ Գոռ Ներկարարյան

13.08.2016

11.00 բռնցքամարտ 52կգ Նարեկ Աբգարյան
17.00
12.15 բռնցքամարտ 69կգ Վլադիմիր Մարգարյան
18.15

14.08.2016

10.00,16.00 հհ ըմբշամարտ 75կգ Արսեն Ջուլֆալակյան
18.00
12.15 բռնցքամարտ 64կգ Հովհաննես Բաչկով
18.45
14.15 բռնցքամարտ 49կգ Արթուր Հովհաննիսյան
11.30 բռնցքամարտ 56կգ Արամ Ավագյան
17.30
14.00 մարմնամարզություն



15.08.2016

09.30 աթլետիկա եռացատկ Լևոն Աղասյան
վազք 200մ Դիանա Խուբեսերյան
Գայանե Չիլոյան

10.00,16.00 հհ ըմբշամարտ 85կգ Մաքսիմ Մանուկյան
11.30 բռնցքամարտ 52կգ Նարեկ Աբգարյան
17.30
12.30 բռնցքամարտ 69կգ Վլադիմիր Մարգարյան
18.30
14.00 մարմնամարզություն
19. 00 ծանրամարտ 105կգ Սիմոն Մարտիրոսյան
21.30 աթլետիկա արգելավազք Լիլիթ Հարությունյան

16.08.2016

10.00,17.00 հհ ըմբշամարտ 66կգ Միհրան Հարությունյան
98կգ Արթուր Ալեքսանյան
11.30 17.30 բռնցքամարտ 56կգ Արամ Ավագյան
12.00 բռնցքամարտ 64կգ Հովհաննես Բաչկով
18.00
19.00 ծանրամարտ +105կգ Գոռ Մինասյան
Ռուբեն Ալեքսանյան
21.05 աթլետիկա հեռացատկ Ամալիյա Շարոյան

17.08.2016

15.30 բռնցքամարտ 52կգ Նարեկ Աբգարյան
16.30 բռնցքամարտ 69կգ Վլադիմիր Մարգարյան


18.08.2016

14.30 բռնցքամարտ 56կգ Արամ Ավագյան



19.08.2016

10.00 ազատ ըմբշամարտ 57կգ Գառնիկ Մնացականյան
17.00
14.00 բռնցքամարտ 52կգ Նարեկ Աբգարյան



20.08.2016

10.00 ազատ ըմբշամարտ 125 կգ Լևան Բերիանիձե
17.00
14.15 բռնցքամարտ 56կգ Արամ Ավագյան


21.08.2016

08.30 12.45 ,14.25 ազատ ըմբշամարտ 97կգ Գեորգի Կետոև
65կգ Դևիդ Սաֆարյան
14.15 բռնցքամարտ 52կգ Նարեկ Աբգարյան

Ժամանակացույցը կազմված է ըստ Բրազիլիայի տեղական ժամանակի: Երևանի և Բրազիլիայի ժամային տարբերությունը +7 ժամ է: -0-